Zyrtare: Është caktuar gjyqtari për ‘El Clasico’

Periskopi.com Sporti

Të dielën në mbrëmje është ndeshja e madhe  në futboll, Real Madrid – Barcelona, dhe se kush do ta ndajë drejtësinë në këtë sfidë tashmë është caktuar.

Është bërë e ditur që ne El Clasico, gjyqtar do të jetë Matthew Lahoz.

Ndeshja do të vendosë për liderin e La Ligas, ndërsa si gjithmonë patjetër që pritet një ndeshje spektakolare.

Ndeshja luhet në kuadër të xhiros së 26-të në La Liga dhe fillon me fillim në orën 21. /Periskopi.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje në: