ZYRTARE: Federata daneze ka konfirmuar që Christian Eriksen është lëshuar nga spitali pas një operacioni të suksesshëm

Periskopi.com Sporti

Sapo është konfirmuar  nga Federata Daneze e Futbollit që Erikseni e ka lëshuar spitalin pas një operacioni të sukseshëm.

Lojtari pati një “kollaps” në ndeshjen kundër Finlandës ku ishte në luftë me jetën, transmeton Periskopi.

Ky është një lajm shumë i pritur dhe shumë pozitiv, ku të gjithë dëshirojmë ta shohim prapë lojtarin në fushat e blerta./Periskopi

Shpërndaje në: