Zyrtare: Futbollisti i Milanit dërgohet në huazim

Periskopi.com Sporti

AC Milani ka konfirmuar huazimin e sulmuesit Lorenzo Colombo te US Cremonese.

Lojtari është huazuar deri në fund të edicionit pa mundësi blerje në mënyrë që të fitojë më shumë minutazhë.

Komunikata zyrtare e klubit:

“AC Milan dhe Cremonese kanë arritur marrëveshje për huazimin e Lorenzo Colombo.

Klubi e falënderon Lorenzon dhe i ka uruar më të mirat në vazhdimin e edicionit”, shkruhet në komunikatë.

Shpërndaje në: