Zyrtare: Haaland prezantohet në mënyrë speciale te Man City

Zyrtare: Haaland prezantohet në mënyrë speciale te Man City

Skuadra e Man Cityt sot dhe zyrtarisht e ka prezantuar para tifozëve të vetë sulmuesin Erling Haaland.

Sulmuesi norvegjez arriti marrëveshje javë më parë, por sot u zyrtarizua gjithçka, shkruan Persikopi.

Haaland shkoi te City për 60 milionë euro dhe nga sezoni i ardhshëm do të jetë në planet e Guardiolës.

VIDEO

Shpërndaje në: