Zyrtare: Kastriot Selmani firmos me Dritën

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi Kastriot Selmani ka firmosur sot me FC Dritën.

Selmani u paraqit në 102 ndeshje me Llapin dhe shënoi 15 gola, shkruan Periskopi.

Sulmuesi i talentuar pritet të bashkohet me grupin sot dhe të jetë i gatshëm për ndeshjet në Evropë.

Postimi i plotë i Dritës:

“Mirësevjen Kastriot

FC DRITA dhe sulmuesi 22 vjeçar, Kastriot Selmani kanë arritur marrëveshje tri vjeçare.

Kastrioti është sulmues i krahut të djathtë, ku u paraqit në 102 ndeshje me Llapin dhe shënoi 15 gola.

Sulmuesi i talentuar pritet të bashkohet me grupin sot dhe të jetë i gatshëm për ndeshjet në Evropë.

Klubi ynë, FC DRITA i dëshiron mirëseardhje dhe suksese Kastriotit, bashkë në realizim të objektivave tona.

Të priftë e mbara, Kastriot”.