Zyrtare: Ky është trajneri i ri i Tiranës

Zyrtare: Ky është trajneri i ri i Tiranës

Nën shoqërinë e presidentit Refik Halili dhe zëdhënësit për shtyp Arbi Laçi, ish-tekniku i Skënderbeut ka thënë fjalët e para si trajner i bardhebluve.

Për Josën ky është një rikthim në shtëpi pasi me Tiranën ai ka luajtur si lojtar si dhe është shpallur kampion si trajner.

Shpërndaje në: