Zyrtare: Liverpooli e merr mbrojtësin e ri Calvin Ramsay

Zyrtare: Liverpooli e merr mbrojtësin e ri Calvin Ramsay

Sot dhe zyrtarisht skuadra e Liverpoolit ka prezantuar para tifozëve të vetë mbrojtësin 18 vjeçar, Calvin Ramsay.

Mbrojtësi vjen nga skuadra e Aberdeen dhe ka firmosur për çmimin 4 milionë funte, plus 2.5 milionë bonuese shtesë, shkruan Periskopi.

Pas forcimit të sulmit me Darwin Nunez, Liverpooli ka vendosur ta kaetë edhe mbrojtjen e fortë.

Shpërndaje në: