Zyrtare: Minamino lojtari më i ri i AS Monacos

Zyrtare: Minamino lojtari më i ri i AS Monacos

Tashmë dhe është zyrtare skuadra e Monacos ka transferuar sulmuesin, Takumi Minamino.

Nga ky transferim skuadra e Liverpoolit merr 15 milionë euro nga marrëveshja e nënshkruar dhe 2 milionë bonuse shtesë, shkruan Periskopi.

Pra, nga sezoni i ardhshëm Minamino do të paraqitet me fanellën e Monacos.

Shpërndaje në: