Zyrtare: Rasti i fundit është infermier në Spitalin e Gjakovës

Periskopi.com Lajme

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar pak më parë dy raste të reja pozitive me koronavirus në Kosovë.

Gazeta Shneta ka mësuar nga burime se i infektuari është infermier në Spitalin e Gjakovës dhe i njëjti ka pasur kontakt me këngëtarin e konfimruar pozitiv ditë më parë.

Shpërndaje në: