Zyrtare: Mirret vendimi për Mourinhon

Zyrtare: Mirret vendimi për Mourinhon

Tekniku portugez u përfshi në një incidentë me gjyqtarët e ndeshjes në ndeshjen kundër Burnleyt dhe për këtë është suspenduar.

Trajneri i Manchester United kështu do t’i mungojë skuadrës së tij për një ndeshje. /Periskopi.com

Shpërndaje në: