Të fundit  

Video 

Opinione 

Sport 

Lirimi Zendeli, shqiptari që ka shok skuadre Kimi Raikkonen dhe ëndërron që të paraqitet në F1

23 Shkurt, 11:06

Mohamed Salah, futbollisti i cili kudo që shkon mban me vete librin e shenjtë Kuranin

Mohamed Salah, futbollisti nga Egjipti që luan për gjigantin anglez Liverpool, nuk udhëton askund pa librin e Kuranit Salah përveç që njihet si golashënues i mirë, ai kujtohet si një person që adhuron Zotin dhe nuk lëviz askund pa këtë libër e shenjtë të fesë që i takon. Ai është parë shumëherë ta ketë me […]

Majlinda Kelmendi e Artë në Gjermani

Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e Artë në Grand Slamin që po mbahet në Dusseldorf të Gjermanisë. Me përvojën e saj prej një Kampioneje Olimpike, Kelmendi mposhti mongolen 17-vjeçare Sosorbaram Ikhagvasuren në finalen për kategorinë deri në 52 kilogramë. Në gjysmëfinale xhudistja nga Kosova hodhi për tokë italianen Odette Giuffrida e cila në fund fitoi […]

ZOYA 

5 këshilla për lëkurë të shëndetshme

Pse na dhëmbin flokët?

Ka pak njerëz të cilët nuk janë përballur me ndjenjën sikur iu dhembin flokët. Si është e mundur kjo? Keni dëgjuar shprehjen “po më dhembin flokët”? Kjo nuk është vetëm...

Intervista 

Showbiz 

Nervozohet Naim Abazi: Në Kuran nuk shkruan që hoxha s’bon me festu ditëlindjen me muzikë

Fero dënohet me burg dhe 1200 euro gjobë

Elita dhe Gjiko janë bërë prindër, djalit ia lanë emrin Zëri

Gazetari italian: Kam një vajzë me një këngëtare shqiptare

Më të shikuarat 

SOK  Spiritualitet / Okultizëm / Komplote

Shenjat që tregojnë se jeni të rrethuar me energji negative

Pastori futet në kishë duke fluturuar, lajmëron ardhjen e Krishtit (Video)

Një hyrje spekatkolare thuhet të ketë ndodhur nga një pastor i një kishe në Mississippi, SHBA. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në...

TECH & AUTO 

FUN