Aksident i rëndë te “kafet e vogla” në Prishtinë, vetura përplaset me 2 motoçikleta

Aksident i rëndë te “kafet e vogla” në Prishtinë, vetura përplaset me 2 motoçikleta

Një aksident i rëndë trafiku midis një veture dhe dy motoçikletave, ka ndodhur para pak çastesh në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë.

Dëmet materiale janë të konsiderueshme, ndërsa aktualisht nuk ka informacion rreth gjendjes shëndetësore të personave të përfshirë.

Periskopi do ju mbajë të informuar lidhur me rastin…

Shpërndaje në: