Haziri thumbon VV’në: Emri i kryeministrit kalon nëpër zyre të LDK’së

Periskopi.com Lajme

Nënkryetari i LDK-së, ka ripërsëritur edhe njëherë frazën të cilën e kemi dëgjuar shumë shpesh që nga zgjedhjet e 6 tetorit, përcjellë Periskopi.

Përmes një fotografie në facebook, ku shihet me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafën dhe të tjerë anëtarë të partisë, ai ka thënë se “Emri i kryeministrit kalon nëpër zyre të LDK’së”.

Më poshtë gjeni të plotë postimin e Hazirit në facebook. /Periskopi