“Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mu” – Bekim Haxhiu acarohet me analistin e VV-së pasi i tha se po i beson Vuçiqit

“Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mu” – Bekim Haxhiu acarohet me analistin e VV-së pasi i tha se po i beson Vuçiqit

Ka eskaluar debati mes deputetit të PDK-së, Bekim Haxhiu, dhe analistit të VV-së, Blerim Gashi Debati.

E krejt kjo ndodhi pasi Gashi akuzoi Haxhiun se po i beson më shumë, presidentit serb Aleksandar Vuçiq sesa kryeministrit Albin Kurti.

E për këtë Haxhiu kërkoi nga Gashi që të ketë kujdes se si flet me të.

“Ke kujdes kur të folsh me mua. Ke kujdes, shikomë në sy. Ki kujdes edhe një herë po ta them. Ki kujdes kur t’folsh me mua. Kujt i besoj unë. Ki kujdes. Shikom në sy”, ia ktheu Haxhiu.

Shikoni videon për ta parë si eskaloi debati.

Shpërndaje në: