Të shtëna me armë në Bregun e Diellit

Të shtëna me armë në Bregun e Diellit

Të shtëna armësh janë dëgjuar në mbrëmje në Bregun e Diellit të Prishtinës.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar, e as motivi i kësaj ngjarje.

Në vendin e ngjarjes ka arritur ndihma e shpejtë si dhe policia.

Periskopi është në pritje të një përgjigje nga policia…

Shpërndaje në: