Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Zyrtare: Krijohet liga e grumposhave U21

5 Gusht, 18:52

E bujshme: VAR fillon të përdoret në futbollin kosovar, FFK njofton se do të aplikohet në finalen e Superkupës

Edicioni i ri i garave në futbollin e Kosovës do të nisë me finalen e Superkupës së Kosovës. Në finalen e Superkupës do të takohen kampioni i Kosovës, Prishtina dhe fituesi i Kupës, Llapi. Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ka mbajtur sot një mbledhje, ku mes tjerash ka njoftuar se kjo ndeshje do të zhvillohet më […]

Lukaku gjithnjë e më afër Chelseat, tifozët ultras të Interit i dërgojnë mesazh kërcënues Interit

Transferimi i raportuar i Romelu Lukakut te Chelsea nga Interi ka ndikuar që ultrasit e Interit t’i dërgojnë një mesazh klubit rreth këtij transferimi. Belgu ishte kyç në triumfin e skuadrës në titullin e parë në Serie A pas një dekade, por e ardhmja e tij në klub ka qenë në dyshim për shkak të […]

ZOYA 

Nga ankthi te demenca: Përfitimet e thurjes në shëndetin mendor

5 mite që ju pengojnë të bëni seks fantastik!

Miti 1: Ajo që po kërkoni në Pornhub është ajo që dëshironi në shtrat. E vërteta: Pornoja është fantazi. Pornoja është krijuar për argëtimin dhe kënaqësinë tuaj, por nuk do të thot...

Intervista 

Showbiz 

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

“Bjeri, bjeri çiftelisë”: Kur Goran Bregoviqi këndonte në shqip në vitin 1983

Blero flet për Goran Bregoviqin që do të këndojë në Korçë: Huqje totale, absolutisht budallaki

Këngëtari serb i ftuar në Korçë, këngëtarja shqiptare bën thirrje: Bojkotojeni

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN