Showbiz

Kohëve të fundit, në media është përfolur burri i Olta Gixharit, për të cilin thuhet…

07 Feb, 20:01

Janë tre banorët qe do futen brenda ne Big Brother qe do trazojnë ujerat e…

07 Feb, 15:55

“Big Brother Vip 2”, është kthyer në një “luftë” jo vetëm brenda shtëpisë mes Olta…

06 Feb, 20:51

Efi Dhedhes ka reaguar për herë të parë pas eliminimit të papritur mbrëmjen e djeshme…

05 Feb, 22:09
Më në fund ndodh puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës

Big Brother i ka dhënë detyrë banorëve të organizojnë ditën e sotme një dasmë brenda…

01 Feb, 20:51

Bjordi eliminohet nga “Big Brother VIP Albania 2”

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Albania 2”. Edhe këtë të…

31 Jan, 23:33

Ish-banorja reagon pasi Olta kërcënoi Efin: Jam kurioze çfarë do bësh me “As-at” nën mëngë që kanë njerëzit për ty

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, njëkohësisht edhe shoqja e ngushtë e Efi Dhedhes, Mikela Pupa,…

31 Jan, 18:43

Meri Shehu: Shenjat e Luizit dhe Kiarës përputhen, por martesa mund të mos ndodhë fare

Meri Shehu e ftuar sot në “E diell”, duke folur për Luizin dhe Kiarën tha…

29 Jan, 20:56

Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

Xhonatani është konkurrenti që ka lënë shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e sotme. Gara e…

28 Jan, 23:34

‘Pajtimi’ mes Oltës dhe Efit/ Luizi- U zhgënjeva, si ka mundësi që Efi ma bëri këtë punë

Olta dhe Efi hëngrën një darkë në dhomën e surprizave, për tu sqaruar për çdo…

28 Jan, 22:24

Ava Max: Zemërthyerja është një gjë e mirë

Ava Max mendon se thyerja e zemrës mund të jetë një “gjë e mirë”. Këngëtarja…

28 Jan, 10:09

Pas deklaratës së Luizit, vjen reagimi i Butrint Imerit

Edhe pse jashtë shtëpisë së “BBV”, Butrint Imeri ia ka arritur të marrë vëmendje! Këtë…

27 Jan, 8:07

Mozzik e çel kuletën, i del në ndihmë qytetarëve të prekur nga vërshimet me një shumë të madhe të parave

Momentalisht në Prishtinë po organizohet live një donacion për mbledhjen e fondeve për ndihmë të…

26 Jan, 22:08

Luiz Ejlli ngriti një dolli për të, Berisha: Kampion i showbiz-it, e falenderoj

Luiz Ejlli ngriti një dolli për kreun e PD-së, Sali Berisha në natën e ditëlindjes…

19 Jan, 20:00

Luiz Ejlli tregon se çka i mbeti merak për babain e ndjerë

Luiz Ejlli ka folur për humbjen e të atit dy vite më parë. Luizi i…

19 Jan, 17:18

Shakira e kuptoi me vetëm një detaj se Pique po e tradhtonte

Shakira thuhet se zbuloi lidhjen e ish-it të saj Gerard Pique duke zbuluar një detaj…

18 Jan, 18:58

Kishte vetëm 179 ndjekës në Instagram para se të hynte në BBV, ja sa followers numëron Luizi sot

Pavarësisht se Luiz Ejlli ka qenë një prej këngëtarëve shumë të njohur në Shqipëri përpara…

18 Jan, 10:06

Kejvina Kthella largohet nga Big Brother

Modelja Kejvina Kthella ushtroi dhunë fizike ndaj banorit të Big Brother, Luiz Ejlli. Duke shkaktuar…

17 Jan, 21:23

Selena Gomez në lidhje me këngëtarin e njohur?

Selena Gomez duket se po e gjen sërish veten. Pas një ndarjeje shumë të dhimbshme,…

17 Jan, 19:12

Natën këndoja, ditën pastroja gota: Luizi rrëfen për vështirësitë dhe fillimet e karrierës në muzikë

Këngëtari Luiz Ejlli është padyshim personazhi më i komentuar i momentit që me pjesëmarrjen e…

17 Jan, 16:17

Arrestohet sërish Fero

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, është arrestuar mbrëmë në një nga pikat kufitare…

17 Jan, 8:28

Emri hashtag Luiz Ejlli është shkruar në Google 125 milionë herë për 20 ditë

Meridian Ramçaj, ish-banor i BBV u shpreh se emri hashtag Luiz Ejlli është shkruar në…

16 Jan, 23:50

“Nuk pendohem fare”, Kejvina e pranon se ka goditur me shuplakë Luizin

Kejvina Kthella pranon që goditi Luizin dhe nuk pendohet fare. U përfol se gjatë debatit…

16 Jan, 15:22

Vjen reagimi i parë nga familja e Luizit, ka një sqarim për publikun

Pjesëmarrja në “Big Brother Vip Albania” solli në qendër të vëmendjes këngëtarin Luiz Ejlli. Ai…

15 Jan, 16:27