Showbiz

Ajo asnjëherë nuk i ka mohuar kilogramët e tepërt dhe këto i bën edhe para…

05 Feb, 23:40

Jennifer Lopez ka vazhduar të tregojë linjat e saj trupore. Bukuroshja 48 vjeçare vazhdon të…

05 Feb, 22:56

Morena Taraku është njëra prej bukurosheve që udhëton më së shumti nëpër vende të ndryshme…

05 Feb, 22:10

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Koëkdhima ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt…

05 Feb, 21:55
Lajm i rëndë për Tinka Kurtin, i vdes njeriu i afërt

Aktorja e madhe e skenës shqiptare ka humbur djalin e saj, Zef Kurti. Lajmi është…

05 Feb, 18:41

Bebe Rexha ndez publikun pasi i tund të pasmet (Video)

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë aktive në profesionin e saj muzikën. Së fundi, ajo ka…

05 Feb, 18:37

Oriola publikon fotot me Noizyn, ‘shpërthen’ keq Enca: Mu s’më duhet dashnor

Po bëhet rreth një vit tashmë që Enca dhe Noizy nuk flasin. Ky i fundit…

05 Feb, 17:12

Këta janë 100 të ftuarit që morën pjesë në ditëlindjen e Elvana Gjatës (Foto)

Shumëllojshmëria e të ftuarve në eventin promovues të albumit “3” tregoi dhe një herë se…

05 Feb, 16:11

Gatuan gjysmë e zhveshur, Aurela Hoxha ndez rrjetin (Foto)

Modelja sexy sërish ka tërhequr vëmendje, por këtë herë me foto të nxehta nga kuzhina. …

05 Feb, 16:04

Ilda Bejleri shfaqet bombastike me fustanin provokues (Foto)

Moderatorja e njohur sportive jo më kot është cilësuar si një nga vajzat më sexy.…

05 Feb, 15:29

Ju kujtohet ‘Miss Prishtina 2001’, kështu duket tani (FOTO)

Buçe Çitaku ishte modele, miss e një femër tejet e komentuar gjatë kohës kur ishte…

05 Feb, 15:15

Blerona Zeqiri nuk i fsheh dot më kilet e tepërta

Është njëra ndër prezantueset më atraktive kosovare. Bëhet fjalë për moderatoren Blerona Zeqiri, fotografitë e…

05 Feb, 15:10

Orinda shfaqet joshëse në këtë veshje (Foto)

Orinda Huta është një nga këngëtaret më simpatike shqiptare. Vitin e kaluar, ajo i dha…

05 Feb, 15:07

U tha se po sillte projekt të ri, por ja pse u shfaq seksi Marina Vjollca (Foto)

Deri më sot Luana është cilësuar si motra më seksi, por Marina sapo na vërtetoi…

05 Feb, 15:02

Kërkoi ndihmë për ta gjetur vëllain e zhdukur, aktorja e njohur njofton se ai u gjet i vdekur

Aktorja e “Sex and the City”, Kim Cattrall njoftoi vdekjen e vëllait të saj, pak…

05 Feb, 14:43

Rihanna fotografohet përkrah Shkodran Mustafit

Në ndeshjen e mbrëmshme të Arsenalit ishte një mysafire shumë e veçantë. Bëhet fjalë për…

05 Feb, 12:50

Big Mama has në një ‘rrezik’ (Foto)

Këngëtarja është një tip energjik nga natyra, merret sa më muzikë, prezantim, kudo ku e…

05 Feb, 11:24

Sa herë në jetë i është ‘thyer’ zemra Edi Ramës? (Video)

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka qenë i ftuar para shumë kohe në rubrikën 60 sekondëshe…

05 Feb, 10:44

Kylie Jenner solli në jetë fëmijën e parë, atë e uron edhe Morena Taraku (Foto)

Edhe pse u mundua ta mbaj të fshehur megjithatë Kylie Jenner vet përmes rrjetit të…

05 Feb, 8:59

E çuditshme: Motrën e ka këngëtare të njohur milionere, ndërsa vetë është i pastrehë (Foto)

  Anthony Ciccone, 61 vjeç, jetonte në rrugët e Michigan prej shtatë vitesh. Vëllai më…

05 Feb, 8:55

Shokon ‘Hyrremi’: Preva damarët, kam tentuar të hidhem nga ballkoni

Meryem Uzerli, aktorja e famshme me origjinë turke dhe gjermane, nuk e fsheh faktin se…

05 Feb, 8:32

Sasa e ka ditëlindjen, kështu e befasuan ekipa e “O Sa Mirë” (Foto)

Adriana Matoshi e njohur me rolin e saj si “Sasa’ sot ka ditëlindjen! Ndërsa ekipa…

05 Feb, 8:31

’45-vjeçare që do me bo show’, Enca shpërthen ndaj Roselës (Video)

Pas një deklarate të Rosela Gjylbegut në “Shiko kush luan” ku u shpreh se nuk…

05 Feb, 8:26

Shikoni çka i bëri Mihrija nënës së Naim Abazit (Video)

  Këtë javë në emisionin n’Kosovë Show mysafir ishin Mihrie Braha dhe Naim Abazi. Gjatë…

05 Feb, 7:56