Showbiz

Në prime-in e BBVA të natës së sotme, tre të nominuarit janë Luizi, Kiara dhe…

21 Feb, 20:25

Albana Skënderaj dhe Miriam Cani, kanë nisur turneun e tyre në Shtetet e Bashkuara të…

21 Feb, 18:30

Një mësuese e shkollës së mesme në Kanada, duket se zë vendin e parë në…

20 Feb, 15:32

Gjatë javës së fundit në Big Brother VIP Albania ka pasur ngjarje të shumta që…

18 Feb, 22:39
Olta i frikësohet njërit prej banorëve: Po bëhet i rrezikshëm, duhet ta heq

Nëse të gjithë mendonin se aktorja Olta Gixhari ka frikë brenda shtëpisë së Big Brother…

18 Feb, 17:52

16 Feb, 14:47

Dedikim për Kiarën për Shën Valentin, publikohet kënga e plotë e Luiz Ejllit (VIDEO)

Publikohet kënga që Luiz Ejlli brenda shtëpisë së “Big Brother” e ka krijuar si dedimim…

14 Feb, 17:54

Kejvina i kërkon falje Luizit: Njeriut të vetëm që më ka dashur në atë shtëpi

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Albania, Kejvina Kthella ishte shumë e komentuar gjatë…

14 Feb, 9:44

“Ti je fitues”, fansat fusin një kupë për Luizin brenda në shtëpi, bie në duart e Oltës

Prej disa javësh është bërë fakt që Luiz Ejlli është kthyer në një fenomen në…

10 Feb, 19:40

“Zarf i zi” në BBVA, preken 4 banorët më të fortë, çfarë pritet të ndodhë nesër?

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”, ka hyrë një tjetër zarf.…

10 Feb, 16:14

Kiara ‘merr hakun’ për shoqen e saj Efin, çon në nominim këto banore

Vëllai i Madh i dha mundësinë Kiarës të hapë “Kutinë e Pandorës”. Në zarfin e…

07 Feb, 23:45

U përfol nga mediat se shantazhoi Zhaklinën, ky është burri i Olta Gixharit

Kohëve të fundit, në media është përfolur burri i Olta Gixharit, për të cilin thuhet…

07 Feb, 20:01

Kush është personazhi që pritet të hyj në BBV? Tha për Luizin se është bixhozgji dhe përdorues droge

Janë tre banorët qe do futen brenda ne Big Brother qe do trazojnë ujerat e…

07 Feb, 15:55

Reagon Zhaklina pas publikimit të audios se është shantazhuar nga burri i Oltës

“Big Brother Vip 2”, është kthyer në një “luftë” jo vetëm brenda shtëpisë mes Olta…

06 Feb, 20:51

“Para hienave vijnë luanët”, Efi ka një mesazh pasi u eliminua nga Big Brother

Efi Dhedhes ka reaguar për herë të parë pas eliminimit të papritur mbrëmjen e djeshme…

05 Feb, 22:09

Kiara nis të qaj, emocionohet nga zëri i Luizit

Kiara sonte ka veshur fustanin e bardhë, në një dasmë të organizuar në mënyrën më…

01 Feb, 22:11

Më në fund ndodh puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës

Big Brother i ka dhënë detyrë banorëve të organizojnë ditën e sotme një dasmë brenda…

01 Feb, 20:51

Bjordi eliminohet nga “Big Brother VIP Albania 2”

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Albania 2”. Edhe këtë të…

31 Jan, 23:33

Ish-banorja reagon pasi Olta kërcënoi Efin: Jam kurioze çfarë do bësh me “As-at” nën mëngë që kanë njerëzit për ty

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, njëkohësisht edhe shoqja e ngushtë e Efi Dhedhes, Mikela Pupa,…

31 Jan, 18:43

Meri Shehu: Shenjat e Luizit dhe Kiarës përputhen, por martesa mund të mos ndodhë fare

Meri Shehu e ftuar sot në “E diell”, duke folur për Luizin dhe Kiarën tha…

29 Jan, 20:56

Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

Xhonatani është konkurrenti që ka lënë shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e sotme. Gara e…

28 Jan, 23:34

‘Pajtimi’ mes Oltës dhe Efit/ Luizi- U zhgënjeva, si ka mundësi që Efi ma bëri këtë punë

Olta dhe Efi hëngrën një darkë në dhomën e surprizave, për tu sqaruar për çdo…

28 Jan, 22:24

Ava Max: Zemërthyerja është një gjë e mirë

Ava Max mendon se thyerja e zemrës mund të jetë një “gjë e mirë”. Këngëtarja…

28 Jan, 10:09

Pas deklaratës së Luizit, vjen reagimi i Butrint Imerit

Edhe pse jashtë shtëpisë së “BBV”, Butrint Imeri ia ka arritur të marrë vëmendje! Këtë…

27 Jan, 8:07