Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Zyrtare: Aguero merr dritën e gjelbër, mund të debutojë sonte

17 Tetor, 11:43

Vushtrria e humb ndeshjen e parë në Zvicër

KHF Vushtrria e ka humbur ndeshjen e parë të raundit të dytë të Kupës Evropiane. Të shtunën mbrëma në Nottwil të Zvicrës, Vushtrria pësoi nga skuadra e njohur zvicerane, SPONO Eagles me rezultatin e lartë, 42:14. Përvoja, por edhe cilësia ishte në anën e skuadrës zvicerane që arriti te fitorja bindëse. Pas pjesës së parë […]

Lewandowski e Haaland në listën e ngushtë të PSG

Paris Saint Germain janë duke u interesuar që ta përforcojnë fazën e sulmit. Kylian Mbappe vazhdon të lidhet me një largim të mundshëm nga Parisi, dhe duket se skuadra tashmë ka nisur të kërkojë alternativën për të. Robert Lewandowski i Bayern Munich dhe Erling Haaland i Borussia Dortmund janë në listën e ngushtë të PSG […]

ZOYA 

Cilët janë faktorët e njohur të rrezikut për kancerin e gjirit?

A ka një moshë ideale për të bërë fëmijë dhe sa ndikon mosha tek fertiliteti?

Teknikisht, gratë mund të mbeten shtatzënë dhe të lindin fëmijë që në momentin kur nis cikli menstrual, gjatë pubertetit e deri në menopauzë. Vitet mesatare të riprodhimit të gruas...

Intervista 

Showbiz 

Publikohet videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

Arjola Demiri e tepron me zhveshje, ekspozon më shumë se që duhet

Aktorja e njohur: Jam e lumtur që nëna ime vdiq

Trondit gazetarja shqiptare: Burri më rreh qe 8 vjet

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN