Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Të fundit  

Video 

-->

Opinione 

Sport 

Real Madrid monitoron sulmuesin Calvert-Lewin

18 Tetor, 23:15

Arsenal merr një pikë në frymën e fundit, Lacazette heroi

Arsenal ka marrë një pikë me mjaft mund në ndeshjen ndaj Crystal Palace. Skuadra e Mikel Arteta siguroi një pikë falë një barazimi 2:2, në një ndeshje ku ishte në epërsi, e pastaj në disavantazh, shkruan Periskopi. Arsenal e mbylli pjesën e parë me epërsi 1:0, me golin e minutës së tetë që u shënua […]

Crystal Palace merr epërsinë ndaj Arsenal, shënon edhe golin e dytë

Crystal Palace ka befasuar skuadrën e Arsenal. Kur po luhet minuta e 73’ e takimit, Crystal Palace ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Arsenalit, shkruan Periskopi. Kësaj radhe, realizator ishte Edouard. Më poshtë mund ta shihni golin e epërsisë për Crystal Palace. /Periskopi/ #ARSCRY #CrystalPalace #PremierLeague Arsenal 1 – [2] Crystal Palace | GOAL! […]

ZOYA 

Të brendshmet më të rrezikshme për shëndetin

Horoskopi ditor, 19 Tetor 2021

Dashi Do të arrini të tërhiqni vëmendjen e shumë personave antipatikë sot. Duhet të ndihmoni një koleg sepse suksesi i tij do të jetë dhe në avantazhin tuaj. Beqarët nuk duhet të h...

Intervista 

Showbiz 

Pas afro 20 vitesh – konfirmohet rikthimi i serialit “Pasionet e Fshehta”

Angela Martini i thotë të gjitha rreth arrestimit të bashkëshortit: Ja si qëndron e vërteta

Pikëpyetje të mistershme: Diçka seriozisht nuk është në rregull me këngën e re të Dafina Zeqirit dhe Mc Kreshës

Ish-tenistja serbe publikon video me këngën e Dua Lipës, ‘çarten’ komentuesit serbë

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN