Fillon remuntada, Arsenali në epërsi (VIDEO)

Periskopi.com Sporti

Arsenal ka kaluar në epërsi pas pesë minutave ndaj Rennes. 

Ramsey me një pasim të bukur në zonë dhe goditja e Aubameyang (5′) e çuan në epërsi ekipin e Emery.

Kujtojmë se ndeshja e parë përfundoi me rezultat 3-1 në favorin e ekipit francez. /Periskopi/

Shpërndaje në: