Genta Ismajli nga Turqia zbulon diçka të re

Periskopi.com Showbiz

Prej kohësh ne media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se Genta Ismajli ishte duke bashkëpunuar me një artist turk për këngën e radhës.

Si fillim ishin mediat turke që e bënë të ditur lajmin, megjithatë deri tani nuk dihej se kush ishte artisti me të cilin po bashkëpunonte.

Së fundmi ka qenë Genta ajo që e ka zbuluar dhe projekti me siguri do të bëjë namin.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram lajmin e një televizioni turk dhe në të flitet për bashkëpunimin e artistes shqiptare.

 

Shpërndaje në: