Kush po e shoqëron Dua Lipën në Amerikë

Kush po e shoqëron Dua Lipën në Amerikë

Dua Lipa ka nisur turneun e saj muzikor në Amerikë. Ajo në rrjetin social Instagram ka treguar se kush po e shoqëron atë në këtë turne. Janë dy prindërit e saj Dukagjin dhe Anesa Lipa.

Shpërndaje në: