O Zot çfarë goli i bukur ishte ky – Florent Muslija ia ‘çmonton’ portën Qipros

O Zot çfarë goli i bukur ishte ky – Florent Muslija ia ‘çmonton’ portën Qipros

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Kosovës dhe Qirpos, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Kosovës e ka shënuar Florent Muslija në minutën e 22’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 1:0.

VIDEO

Shpërndaje në: