Pamje nga videoklipi më i ri i Kidës

Pamje nga videoklipi më i ri i Kidës

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur për publikun si Kida është duke i xhiruar klipin e saj më të ri. Këtë projekt po e finalizon në plazhin e Ulqinit. Bazuar në foto shihet se këngëtarja do të ketë dukje krejtësisht të re. Kjo këngë është e punuar nga Zzap & Chriss, kurse për tekstin janë përkujdesur Mozzik dhe Getinjo.

Shpërndaje në: