Sa kohë ka pa bërë dashuri Bleona Qereti

Sa kohë ka pa bërë dashuri Bleona Qereti

Bleona Qereti ishte e ftuar në emisionin e Kastro Zizos “Rrokum Night me Kastro Zizon”. Ajo ndër tjerash tregoi sa kohë ka pa bërë dashuri. Dhe sa gjatë si ka thënë një mashkull të dua. Bleona gjatë intervistës u shpreh:

Kam shumë kohë pa bërë seks
Dhe kam shumë kohë pa dëgjuar një mashkull Të më thotë të dua
Dhe të gjitha vajzat e tjera normale
Dhe jam shumë e sigurte

Shpërndaje në: