Zbulohen personazhet e reja që do të bëhen pjesë e “Big Brother Vip”

Periskopi.com Showbiz

Mbrëmjen e spektaklit të djeshëm Big Brother VIP një tjetër konkurrent u eleminua nga publiku, pasi u votua si më pak i pëlqyeri, Ardit Çuni.

Mirëpo, banorëve ju është dhënë një mundësi e dytë, vetëm dy prej tyre (ata që kanë fatin në krahun e tyre) mund të kenë shansin të kthehen prapë nëse “bileta” e tyre është vajtje-ardhje. E duket se Arditi e ka patur fatin në krahun e tij dhe ka shpëtuar duke u rikthyer kështu në shtëpi.

Këtë të martë do të ketë hyrje të reja në “Big Brother VIP”! Në shpinë e famshme të “Big Brother VIP” do futen dy vajza te reja, njëra prej tyre është prezantuese shumë e njohur në media, kurse tjetra është shoëgirl e famshme brenda dhe jashtë Shqiperise.

Emrat nuk po i zbulojmë tani pasi do ju lëjmë ta shijoni spektaklin të martën e ardhshme, me surpriza dhe me emocione të forta që do mbajë publikun pranë televizorit.