​Prishtina-IFK Norrkoping, ky është çmimi i biletave

​Prishtina-IFK Norrkoping, ky është çmimi i biletave

FC Prishtina ka publikuar çmimin e biletave për sfidën me IFK Norrkoping.

Prishtina dhe IFK Norrkoping do të ndeshen të enjten mbrëma në “Adem Jashari” në sfidën e kthimit të rundit të parë kualifikuese për Europa League.Klubi prishtinas përmes një njoftimi, ka bërë të ditur çmimin e biletave, biletat do të jenë nga 3 deri në 5 euro, transmeton KosovaPress.

Ky është njoftimi i FC Prishtinës:Çmimi i biletave 5 dhe 3 euroBiletat në shitje nga e mërkura në ora 18:00 – ditën e ndeshjes edhe në MitrovicëÇmimet e biletave për ndeshjen e raundit të parë të ndeshjes kthyese të UEL ndërmjet FC Prishtina dhe IFK Norrkoping janë:5 euro në tribunën perëndimore

Shpërndaje në: