Kaos në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut : Arbër Ademi rrah deputetin

Periskopi.com Lajme

Gjatë seancës së ditës së sotme në Komisionin për Çështje Evropiane në Maqedoninë e Veriut ka ndodhur një incident mes kryesuesit të Komisionit për Çështje Evropiane, Arbër Ademi, dhe deputetëve të VMRO-DPMNE-së, raporton Periskopi.

Arbër Ademi në cilësinë e kryesuesit të Komisionit për Çështje Evropiane është shfaqur shumë agresive, teksa gjuan me shishe të ujit një deputet.

Për më shumë shihni videon:

VIDEO