Sapo u konfirmua – “BNE” do të takohet me skuadrën e vendit të tretë në botë

Periskopi.com Sporti

Sapo u konfirmua ekipi ynë “Bed News Eagles” do të takohet me skuadrën, “ENCE”.

“ENCE” janë të rënditur në vendin e tretë në botë për CS:GO, shkruan Periskopi.

Djelmoshat tanë këtë ndeshje do ta zhvillojnë nesër në ora 19:30.

Deri me tani ‘shqiponjat’ kanë 2 fitore dhe një humbje, në rast fitore skuadra jonë do të kualifikohet për në ‘Legende Stage’.