Zhegrova fiton besimin e plotë të trajnerit, edhe sot e nis ndeshjen nga fillimi

Periskopi.com Sporti

Sot me fillim nga ora 13:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Troyes dhe Lille, duel ky në kuadër të javës së 35’të në Lague1.

Në këtë ndeshje nga minuta e parë do të jetë sulmuesi kosovar Edon Zhegrova i cili po tregon paraqitje të mira me klubin francez, shkruan Periskopi.

Madje talentit kosovar po i beson trajneri, i cili vazhdimisht e po e inkuadron nga fillimi.

Më poshtë formacioni i Lille: