3-0: Salah i ‘konverton’ tifozët në myslimanë, shënon më zi se Messi

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë dhe me gjasë të nokautit për Arsenalin në minutën e 59-të me anë të Mohamed Salahut.

Në fakt, egjiptiani gati krejt punën e kreu vetë duke filluar një vrapim të pandalshëm nga krahu i djathtë.

Mbrojtësit londinezë ishin të pafuqishëm të bënin më shumë, derisa Salah realizoi me lehtësi.

Shikoni golin në videon e mëposhtme. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: