Adelina Ismaili tregon emocionet e mëmësisë: Më shkelmon çdo ditë e më shumë

Adelina Ismaili tregon emocionet e mëmësisë: Më shkelmon çdo ditë e më shumë

E ftuar nga Televizioni Publik Shqiptar, për të qenë një nga anëtaret e jurisë, Ismaili ka dhënë nëpërmjet një lidhje telefonike pikët për 7 konkurrentët pjesëmarrës në festival.

Por moderatorja dhe kolegia e saj, Ledina Celo nuk mund të mos e pyeste atë edhe për shtatzëninë e saj: “Adelinë më thanë që do bëhesh nënë.”

“Po por aktualisht po marr vetëm shkelma prej fëmijës tim”, ka thënë me humor bukuroshja nga Kosova.

Pikët maksimale të Adelinës shkuan për këngëtaren, Flaka Krelani./Blitz

Shpërndaje në: