Aktivistët e PSD’së ia ndërprenë fjalimin kryetares së Gjykatës Speciale

Periskopi.com Lajme

Aktivistë të Partisë Socialdemokrate, e kanë ndërprerë fjalimin e kryetares së Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova, në konferencën për media në Prishtinë.

Kryetarja e Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova në një konferencë për media ka dalë të flasë lidhur me këtë gjykatë e cila po trajton krimet e luftës dhe po gjykon shqiptarët. Mirëpo ndodhi diçka e papritur.

Pra ishte një aksion i radhës i PSD’së.