Albin Kurti bëhet sikur po luan bilardo me Arben Vitinë: Vazhdojnë videot e shtrenjta nga VV

Periskopi.com Fun

Kanë vazhduar videot e shtrenjta nga Lëvizja Vetëvendosje për të promovuar kandidatin e tyre, Arben Vitinë për kryetar të Prishtinës.

Kësaj here, shohim kryeministrin Albin Kurti derisa po luan bilardo me Arben Vitinë.

Ai shihet derisa i premton z. Vitia përkrahje qeveritare, dhe derisa bashkë bëjnë një dialog të shkurtër.

Vërehet që z. Kurti është edhe aktor më i mirë se Vitia, përcjell Periskopi.

Edhe në këtë lokal, mund të shohim praninë e kashtës.