Ana Kabashi mahnit teksa xhiron trupin me bikini dhe në dush - Periskopi
-->

Ana Kabashi mahnit teksa xhiron trupin me bikini dhe në dush

Periskopi.com Showbiz

Ana Kabashi njihet si një prej femrave të estradës shqiptare me linja të përsosura trupore.

Bukuroshja josh interesimin e ndjekësve të saj sa herë që poston fotografi dhe video në profilet e saja në rrjetet sociale.

Gjatë fundjavës, këngëtarja i ka publikuar disa video nga plazhi, ku është shfaqur me bikini dhe ka mahnitur me figurën e saj.

Ana e ka xhiruar trupin e saj duke marrë rreze në plazh, por edhe duke bërë dush.

Në një prej videove të shpërndara ndodhet edhe motra e saj, Arta, e cila po ashtu njihet për format e mrekullueshme trupore.

Shpërndaje në:
-->

Të fundit 

Robert Berisha i drejtohet Dua Lipës: Mua më duan më shumë njerëzit, nuk je dhe aq ‘funny’

Dedikimi prekës i të sëmurit me kancer për mjekët e QKUK-së

Një pacient i sëmurë me kancer gjatë trajtimit në Klinikën e Onkologjisë i ka dedikuar një poezi stafit mjekësor. Poezia e titulluar “Në Klinikën Onkologjike” është një falënderim ...