Arban Abrashi për Vjosa Osmanin: E pakuptimtë sjellja e saj, do ta shqyrtojmë në parti

Periskopi.com Lajme

Arban Abrashi i LDK’së ka komentuar çështjen e Vjosa Osmanit dhe veprimet saj karshi LDK’së, përcjell Periskopi.

Për Abrashin janë sjellje të pakuptimta këto të Osmanit, sepse siç thotë ky secili deputet duhet të përkrah partinë e tij, sepse këtu jemi në garë, tha Abrashi në Rubikon

“Është e pakuptimit sepse po flasim për partitë që po garojnë, dhe secili deputet duhet të përkrah partinë e saj, do të shohim në ditët ne vijim në organet e LDK’së, ashtu po nënkuptohet që Vjosa Osmani nuk po e do LDK’në. Sot kemi qenë në teh të numrave”, tha ai/Periskopi

Shpërndaje në: