Arrestimi i aktivistëve, PSD del në konferencë për media

Arrestimi i aktivistëve, PSD del në konferencë për media

Partia Socialdemokrate do të dal sot në konferencë për media lidhur me arrestimin e aktivistëve t ë saj dje.

Konferenca do  të mbahet nga ora 13:00, teksa temë do të jetë sipas tyre dyshimi për manipulimin e dëshmive.

“Sot, nga ora 13:00, PSD mbanë konferencë për media në lidhje me arrestimin e aktivistëve të PSD-së si dhe dyshimin për manipulimin e dëshmive”, thuhet në njoftim

Shpërndaje në: