Arrestohen pesë mjekë ushtarakë në Nish

Arrestohen pesë mjekë ushtarakë në Nish

Pesë mjekët specialistë të spitalit ushtarak në Nish, dhe katër persona që merren me shitjen e barnave janë arrestuar.

Mjekët dhe partnerët e tyre të biznesit janë arrestuar nën dyshimin për keqpërdorim të detyrës dhe marrje të ryshfetit.

Shpërndaje në: