Arsenali e shënon edhe golin e tretë ndaj Aston Villas

Periskopi.com Sporti

Arsenali e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Aston Villas dhe tani po avancon 3:0, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e nëntë në Premierligë.

Ishte Smith Rowe që realizoi golin e tretë në minutën e 56-të të ndeshjes.

Paraprakisht, dy golat e parë i realizuan Partey dhe Aubameyang.