Audi R8 vjen me drita laserike (Video)

Audi R8 vjen me drita laserike (Video)

Emri i kësaj serie të veçantë është Audi R8 V10 Plus Exclusive Edition dhe do të jetë e kufizuar në vetëm 25 njësi, me çmim prej rreth 230 mijë dollarë, transmeton Koha.net.

Ky R8 standard vjen me eksterier ngjyrë gri Quantum, set të rrotave “Y Design” me diametër prej 20-inç, vrima për ajër në pjesët anësore të bëra nga fibra të karbonit, disa detaje me ngjyrë portokalli, interier prej lëkure Alcantara, etj.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SolKqp8h6kc

 

Shpërndaje në: