Barcelona arrin marrëveshje për transferimin e talentit për 30 milionë euro

Barcelona arrin marrëveshje për transferimin e talentit për 30 milionë euro

Sport.es shkruan se lojtari do të kalojë në Camp Nou në afatin kalimtar të verës.

Mbetet të shihet nëse zyrtarizimi do të ndodh në afatin kalimtar të janarit, ose do të pritet deri në verë për një gjë të tillë.

Cancelo është 22-vjeçar dhe është kërkuar edhe nga Chelsea dhe Bayern Munich. /Periskopi.com

cancelo

Shpërndaje në: