Bedri Hamza me rrëfim emocional tregon arsyet e kandidaturës së tij për Mitrovicën (Video)

Periskopi.com Lajme

Kandidati i PDK-së për kryetar të Mitrovicës, Bedri Hamza, përmes një video me qytetarë të Mitrovicës, ka treguar arsyet e kandidimit të tij për kryetar.

Hamza ka thënë se respekti ndaj njerëzve të Mitrovicës, respekti i njerëzve të Mitrovicës ndaj tij dhe respekti e dashuria për qytetin, e kanë shtyrë t’i hyj garës për kryetar, që së bashku me mitrovicasit ta zhvillojë Mitrovicën.

Shpërndaje në: