Befason me deklaratën e tij trajneri i Trepçës ’89 pas eliminimit

Befason me deklaratën e tij trajneri i Trepçës ’89 pas eliminimit
Trajneri i Trepçës ’89, Zekirija Ramadani, ka ofruar dorëheqje pas humbjes ndaj Vikingurit.

“Përgjegjësinë e ndeshjes e marrë unë, por përvoja e ekipit kundërshtar ishte më dominonte se dëshira e jonë”, tha fillimisht Ramadani për Supersport.

“Do të takohem me presidentin dhe nëse është nevoja do të largohem nga Trepça ’89”, shtoi ai.

Shpërndaje në: