Benzema ia thellon mjerimin Sheriffit

Benzema ia thellon mjerimin Sheriffit

Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë dhe tash po avancon 3-0 kundër Sheriff Tiraspolit.

Karim Benzema ka shënuar në minutën e 56 me një goditje të bukur nga distanca.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO

Shpërndaje në: