Bllokadë: Kuvendi shkon edhe për një orë në pauzë

Periskopi.com Lajme

Kuvendi i Kosovës sërish ka shkuar në pauzë, pasi opozita po e bllokon seancën, transmeton Periskopi.

‘’Meqenëse opozita po e bllokon seancën, atëherë po e marrime dhe një orë pushim.’’, ka thënë Konjufca.

Pati replika të ashpra, ndërmjet Kurtit e opozitës./PERISKOPI/