Buffon befason fansin e tij

Buffon befason fansin e tij

Portieri Gianluigi Buffon ka bërë një gjest të jashtëzakonshëm. Portieri i Juventusit dhe Italisë, ka bërë tatuazh në trupin e tij fytyrën e një fansi.

 

Shpërndaje në: