Bulliqi për foton kinse me një grua: Njëri prej atyre që e ka bërë është punëtor i komunës

Periskopi.com Lajme

Kandidati i VV’së për kryetar të Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka vazhduar të akuzojë LDK’në dhe njerëzit e saj për publikim të një fotografie ku duket kinse me një femër, transmeton Periskopi.

‘’’Unë kam bë fushatën time dhe në saje të angzhimit shumë të madh, tërë ditën punë  në komunë, aq që jam marrë me këtë cështje. Qe një fakt. Punën më të madhe me këto profile të rreme po e bën djali i njërit prej udhëheqësve të një nëndege strukturë në LDK dhe është nënpunës civil në komunën që udhëheqi’’, tha ai.

‘’Është bartë në organet gjegjëse dhe ata do ta hulumtojnë dhe japin verdiket e tyre’’.

‘’S’e di kush është. Duket që njeri dihet kush është. Tashmë është publiku edhe është lajmëru./PERISKOPI/