Capital T i dashuruar? Publikon fotografi me vajzën misterioze

Periskopi.com Showbiz

Këngëtari shumë i pelqyer nga shumë të rinjë duket se ka bërë publike sot për herë të parë të dashurën e tij.

Këngëtari ka postuar dy foto në rrjetin social Instagram, së bashku me vajzën e cila mendohet të jetë e dashura e tij.

Në fotografinë e dytë shfaqen duke i kapur duart njëri -tjetrit, shkruan Periskopi.

Fotografinë e ka shoqëruar me mbishkrimin: “A thua kush është vajza mistertioze?”

Reperi tjetër dhe shoku i Capital T, Majku ka komentuar duke i thënë’ ‘’Hej hej’’.

Nuk dihet nëse Capo ka bërë hap drejt zyrtarizimit të një lidhje të mundshme apo vajza në fjalë do të jetë pjesë e ndonjë videoklipi.

Fansat janë bërë shumë kurioz për vajzën në foto, sidomos gjinia e bukur femërore./Periskopi/.

Shpërndaje në: